Zarządzanie nieruchomością

Zarządzanie i wynajem nieruchomości mieszkaniowych

Jako prężnie działająca agencja nieruchomości  z 10-letnim doświadczeniem, Leach & Lang może pochwalić się bardzo dużą ilością przeprowadzonych transakcji na rynku wynajmu mieszkań, oferując również usługę pośrednictwa w wynajmie lokali mieszkalnych. Nasza agencja działa w Krakowie, Katowicach, Gliwicach, Warszawie, Łodzi, Poznaniu, Toruniu, Wrocławiu, Szczecinie, Rzeszowie i Świnoujściu. Poza bogatym  doświadczeniem, Leach & Lang może pochwalić także najszerszym zasięgiem geograficznym w Polsce.

Naszym celem jest znalezienie odpowiedniego najemcy jak najszybciej, aby zmaksymalizować zyski, jednocześnie oferując konkurencyjne ceny dla klientów.

Doradzamy w osiąganiu odpowiedniej wysokości czynszu dla danej lokalizacji, zajmujemy się też reklamą wynajmowanego obiektu. Leach & Lang organizuje prezentacje obiektu potencjalnym najemcom, odpowiada na wszelkie ich pytania, łącznie z negocjacją kontraktu, podpisaniem umowy najmu, przekazaniem i odbiorem.

Leach & Lang stara się trafiać z ofertą do możliwie najlepszych najemców, ponadto standardowa umowa najmu skonstruowana jest w taki sposób, żeby jak najbardziej chronić właściciela. Kiedy pojawiają się problemy, podchodzimy do nich w praktyczny sposób, aby jak najszybciej je rozwiązać.

Dzięki centralnej lokalizacji naszych biur, dużemu budżetowi marketingowemu, szerokim kontaktom  i doświadczeniu, jesteśmy w stanie zapewnić najwyższy poziom usług zarówno w zakresie skuteczności, jak również jakości.