O nas

Doradztwo w nieruchomościach

Leach & Lang pełni rolę zaufanego doradcy na polskim rynku nieruchomości.

Najlepszym sposobem aby lepiej zrozumieć co wyróżnia Leach & Lang jest kontakt i bliższa współpraca z kadrą firmy. Poniższe fakty powinny jednak pomóc w przybliżeniu tego co i jak robimy.

Leach & Lang to prywatnie zarządzana firma działająca na polskim rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych począwszy od jej założenia w 2004 roku. 

Posiadając główne biura w Krakowie i Warszawie, pracownicy naszej firmy prowadzą także działalność na terenie Wrocławia, Poznania, Katowic, Rzeszowa, Szczecina, Gliwic, Bochni i Świnoujścia. Łącznie zatrudniamy ponad 50 osób na terenie całego kraju. 

Leach & Lang zapewnia usługi dla inwestorów, właścicieli i najemców oferując swoje doświadczenie w ramach usług doradztwa transakcyjnego, zarządzania nieruchomościami, konsultingu i zarządzania aktywami. 

Oferujemy szeroki zakres wiedzy dotyczącej rynku nieruchomości, otaczającej następujące segmenty rynkowe: mieszkaniowy, biurowy, handlowy, hotelowy, a także o funkcji mieszanej. 

Leach & Lang działa jako w pełni ubezpieczone i licencjonowane biuro pośrednictwa w obrocie i zarządzania nieruchomościami, jednocześnie będąc wieloletnim członkiem British Polish Chamber of Commerce oraz Aspire Business Network. 

Pomimo rozwoju firmy, Leach & Lang nie zapomniało o swoich korzeniach i wciąż szczyci się utrzymywaniem osobistych relacji ze swoimi klientami.