O nas

O Leach & Lang

Leach & Lang zajmuje się profesjonalnym zarządzaniem nieruchomościami w Polsce od 2004 roku.

Naszymi pierwszymi klientami byli zagraniczni inwestorzy (głównie z Wielkiej Brytanii i Irlandii, często mający polskie korzenie). Klienci Ci oczekiwali pomocy w zarządzaniu zakupionymi nieruchomościami w Warszawie i Krakowie. I tym potrzrebom wyszliśmy naprzeciw.

Z czasem zadowoleni klienci polecali nasze usługi kolejnym potencjalnym nabywcom, którzy planowali zakup nieruchomości w naszym kraju i poszukiwali firmy, która kompleksowo i profesjonalnie pomoże w załatwieniu wszelkich formalności. W tym czasie zaczęliśmy rozszerzać naszą działalność polegającą na zarządzaniu nieruchomościami na inne miasta (Wroclaw, Poznan, Lodz, Katowice, Gliwice, Rzeszow, Szczecin and Swinoujscie). Z myślą o klientach, którzy odbierając nowe mieszkanie w stanie deweloperskim nie mają czasu, pomysłu lub możliwości samodzielnie zająć sie jego wykańczaniem, wzbogaciliśmy naszą ofertę o usługi kompleksowego wykańczania mieszkań.

Poza ekspansją geograficzną i wprowadzeniem usług wykończeniowych stworzyliśmy zespół zajmujący się wyłącznie zarządzaniem nieruchomościami  w imieniu naszych klientów - właścicieli mieszkań, którzy są zarówno obcokrajowcami, jak i Polakami mieszkającymi poza granicami naszego kraju.

Biorąc pod uwagę sugestie naszych klietów utworzyliśmy bezpieczny system extranet dający właścicielom dostęp do wszelkich dokumentów i sprawozdań finansowych dotyczących ich nieruchomości przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Szczegółowe informacje dotyczące zarządzania nieruchomościami można znaleźć tutaj > Zarządzanie Nieruchomością.

Z roku na rok Leach & Lang rozszerza swoją działalność, zdobywając coraz większą wiedzę i doświadczenie, z których korzysta ciągle powiększająca się liczba naszych zadowolonych klientów.